Pluszos nap volt Európában
A többségében gyenge kezdés után nagy nyereséggel zártak szerdán a főbb európai értékpapírpiacok - írja az MTI. Az európai zárást követően a tengerentúlon is a pluszos zónában jártak a vezető indexek.
Pluszos nap volt Európában
A többségében gyenge kezdés után nagy nyereséggel zártak szerdán a főbb európai értékpapírpiacok - írja az MTI. Az európai zárást követően a tengerentúlon is a pluszos zónában jártak a vezető indexek.
Jó hangulatban ért véget a hét Európában
Vegyesen, többségében nyereséggel fejezték be a pénteki kereskedést a vezető európai értékpapírpiacok - írja az MTI.
Bevörösödött Amerika
Csökkenéssel indult a kereskedés pénteken az amerikai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Zöldben nyitott New York
Indexemelkedéssel indult a kereskedés szerdán az amerikai értékpapírpiacokon a váratlanul kedvező nagyvállalati eredmény beszámolók láttán.
Frankfurt kivételével zöldben zártak a nyugat-európai indexek
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden. A vártnál jobb európai és amerikai feldolgozóipari beszerzésimenedzser-indexek előző nap felfelé húzták a mutatókat, de kedden egy sor csalódást okozó gyorsjelentés rontotta a hangulatot.