Az USA vegyes, Európa veszteséges napot zárt
Az USA-ban vegyes, Európában pedig veszteséges napot tudhatnak maguk mögött a vezető indexek.
Az USA vegyes, Európa veszteséges napot zárt
Az USA-ban vegyes, Európában pedig veszteséges napot tudhatnak maguk mögött a vezető indexek.
Felnégyelték az Apple-részvényeket
Történelmi csúcson nyitott az S&P 500-as tőzsdeindex New Yorkban hétfőn, immár a hatodik egymást követő kereskedési napon, a mutató évtizedek óta a legjobb augusztusi hónapot tudhatja maga mögött, mivel a befektetők egyre jobban bíznak a gazdaság fellendülésében - írja az MTI.
Jó napot zártak az amerikai tőzsdék
Erősödéssel zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói - írja az MTI.
Emelkedéssel indult a nap a tengerentúlon
Erősödéssel indult a kereskedés hétfőn az amerikai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Erős napot zárt a Wall Street
Emelkedéssel zártak szerdán a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.