Kapott az amerikai tőzsde is
Gyengüléssel zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Kapott az amerikai tőzsde is
Gyengüléssel zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Jól indult a nap New Yorkban
Indexemelkedéssel indult a kereskedés pénteken az amerikai értékpapírpiacokon az előző napi veszteséges zárás után.
Hétfőn nem nyitnak ki az amerikai tőzsdék
Az amerikai tőzsdék zárva tartanak hétfőn, ünnep miatt. Pozitív keddi kezdésre utalnak viszont a rekordmagasságba emelkedett kontraktuskülönbözet-jegyzések és az emelkedő határidős indexjegyzések is.
A Nasdaq bírta csak erővel
Vegyesen zártak csütörtökön a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói - írja az MTI.
Pozitív nyitás a tengerentúlon
Az elmúlt napokban elért rekordokhoz közelítő szinten indult a kereskedés csütörtökön az amerikai értékpapírpiacokon - írja az MTI.