Vörösbe fordulva nyitott New York
Enyhe csökkenéssel nyitottak az irányadó New York-i tőzsdemutatók hétfőn, a múlt heti rekordszintek után a befektetők óvatosak az első negyedéves gyorsjelentési szezon küszöbén.
Vörösbe fordulva nyitott New York
Enyhe csökkenéssel nyitottak az irányadó New York-i tőzsdemutatók hétfőn, a múlt heti rekordszintek után a befektetők óvatosak az első negyedéves gyorsjelentési szezon küszöbén.
Rekordon nyitás után az S&P500
Miután a Fed nem emelt kamatot, hogy támogassa az amerikai gazdasági növekedést, a legfontosabb tengerentúli részvényindex-mutató rekord szintre lépett fel.
Vörösben zártak a New York-i indexek
Csökkenéssel zártak kedden a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.
Lendületesen indult a nap a tengerentúlon
Az előző napi veszteségeket korrigáló indexemelkedéssel nyitottak szerdán a főbb amerikai tőzsdeindexek - írja az MTI.
Jó hírekre szárnyra kaptak a New York-i tőzsdék
Emelkedéssel nyitottak az irányadó New York-i tőzsdemutatók pénteken, miután a munkaügyi minisztérium a foglalkoztatottság erőteljes növekedéséről számolt be februári jelentésében, erősítve azokat a várakozásokat, hogy a masszív fiskális gazdaságösztönzés és a tömeges oltási kampány hatására fellendül a gazdaság - írja az MTI.