Jól kezdtek az amerikai tőzsdék
A hétfői ünnep miatti zárva tartás után indexemelkedéssel nyitottak az amerikai értékpapírpiacok - írta meg az MTI.
Jól kezdtek az amerikai tőzsdék
A hétfői ünnep miatti zárva tartás után indexemelkedéssel nyitottak az amerikai értékpapírpiacok - írta meg az MTI.
Veszteségben kezdtek az amerikai tőzsdecégek
A technológiai részvények árfolyamát leszorító eladási hullám miatt nagy indexcsökkenéssel folytatták a szerdai nyitáskor az előző napi veszteséges zárást az amerikai értékpapírpiacok - írta meg az MTI.
Vörösben nyithat Európa
Erős, 1 százalékot megközelítő csökkenéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék szerdán a globálisan kedvezőtlen hangulatban.
Zöldbe borult Amerika
Emelkedéssel nyitottak az irányadó New York-i tőzsdemutatók pénteken, egy erős árfolyamingadozással járó hét utolsó kereskedési napján.
Amerika és Európa is vörösben úszott
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék kedden - írja az MTI.