A magyar diplomaták kedvence a Mercedes
Az E osztályú Mercedes a sláger a magyar külképviseleteken, de népszerűek a dzsipek és a sportos típusok is – derül ki a Külgazdasági és Külügyminisztérium tájékoztatásából. Az állam 109 állomáshelyen közel 400 autót üzemeltet, emellett viszont komoly összeget költenek autóbérlésre is - írta a Magyar Nemzet.




