Létrejött az USA-EU külügyi találkozó
Federica Mogherini, az Európai Unió kül- és biztonságpolitikai főképviselője csütörtök este Washingtonban megbeszélést folytatott Rex Tillerson amerikai külügyminiszterrel a transzatlanti kapcsolatokról, a terrorizmus elleni harcról, az Oroszországhoz fűződő kapcsolatokról, az ukrajnai és szíriai válságról, valamint az iráni atomalkuról.




