Lavrov az orosz-amerikai viszonyról: "a tangóhoz ketten kellenek"
Oroszország nem keresi a viszályt az Egyesült Államokkal, és most is nyitott a konstruktív együttműködésre - jelentette ki az MTI szerint Szergej Lavrov orosz külügyminiszter (képünkön) pénteken Moszkvában.



