Megijedt a magyar kormány Brüsszeltől?
Nem kell a Brüsszel által nemrégiben felfüggesztett élelmiszer-felügyeleti díjat kifizetni a kiskereskedőknek – tette közzé honlapján az állásfoglalását a Nemzeti Élelmiszerlánc és Biztonsági Hivatal (Nébih), derül ki a Népszabadság írásából.




