Amerikai piacokon kaszált a Deutsche Telekom
Az amerikai piacon elért sikereinek köszönhetően növelte forgalmát és nyereségét a harmadik negyedévben a Deutsche Telekom német távközlési konszern - közölte a Deutsche Telekom.
Amerikai piacokon kaszált a Deutsche Telekom
Az amerikai piacon elért sikereinek köszönhetően növelte forgalmát és nyereségét a harmadik negyedévben a Deutsche Telekom német távközlési konszern - közölte a Deutsche Telekom.
Több ezer embert bocsáthat el a Magyar Telekom anyavállalata
Többezres elbocsátással is járó szerkezetátalakítást tervez a Deutsche Telekom (DT) a német Handelsblatt keddi értesülése szerint. A cég tagadta, hogy leépítésre készülne.
Előnyugdíjazás miatt csökkent a Telekom nyeresége
Egyszeri tételek miatt csökkent a második negyedévben a Deutsche Telekom nyeresége, de az árbevétel és az üzemi eredmény emelkedett.
Nem várt, kiugró eredményt ért el a DT
A Magyar Telekom tulajdonosa, a Deutsche Telekom csaknem négyszeres negyedéves profitnövekedést ért el.
Elszabadultak az indulatok Európában
Az ECB múlt heti ülése után, - amelyen döntöttek az eszközvásárlási program kiterjesztéséről - megremegett a föld az európai vállalatok alatt. Rekordgyorsasággal igyekszik mindenki euróban denominált kötvényeket kibocsátani, s úgy tűnik, az alacsony hozamok ellenére nagy sikerrel.