A brexit miatt bukott a Deutsche Telekom
A fontgyengülés is hozzájárult ahhoz, hogy a német távközlési vállalat a tavalyi utolsó negyedévben 2,12 milliárd euró (630 milliárd forint) veszteséget könyvelt el. Egy évvel korábban jobban fordultak, akkor 946 millió euró (310 milliárd forint) nyeresége volt a cégnek - írja az MTI.




