Holland céghez került át a Magyar Telekom
A Deutsche Telekom a Magyar Telekomban meglévő többségi részesedését egy holland vállalathoz csoportosítja át, áll a Magyar Energetikai és Közműszabályozási Hivatal által közzétett engedélyében. A tranzakcióval egy holdingstruktúra kialakítása a cél.


