Robbanthat a magyar T-Home és T-Mobile is
Bízik a kelet-közép-európai távközlési piac fellendülésében a Deutsche Telekom, a Magyar Telekom többségi tulajdonosa. A német nagyvállalat minden régiós piacán első kíván lenni a szolgáltatók között.
Robbanthat a magyar T-Home és T-Mobile is
Bízik a kelet-közép-európai távközlési piac fellendülésében a Deutsche Telekom, a Magyar Telekom többségi tulajdonosa. A német nagyvállalat minden régiós piacán első kíván lenni a szolgáltatók között.
Kivásárolják a Magyar Telekomot is? Mi lehet az ár?
Meglódult a Magyar Telekom részvényeinek árfolyama a Deutsche Telekom hétvégi, csehországi bevásárlása kapcsán. A piac a jelek szerint itthon is hasonló lépésre számít.
Megdrágult a Magyar Telekom
A kezdeti erősödés után folyamatos lemorzsolódásba váltott a BUX, háromnegyed 12 előtt 0,2 százalékos veszteséggel 18 062 ponton járt a BÉT indexe.
Deutsche Telekom lehet a cseh T-Mobile egyetlen tulajdonosa
A Deutsche Telekom német távközlési társaság állítólag megvette a T-Mobile cseh mobiltelefon társaság kisebbségi részvénycsomagját is, s ezzel a T-Mobile egyetlen tulajdonosa lett - közölte a cseh CTK hírügynökség megbízható üzleti körökre hivatkozva.
Mégsem megy tőzsdére a hatalmas mobilcég
A legnagyobb brit mobilcég, az EE tulajdonosai egyelőre elhalasztják a cég tőzsdei bevezetését. Úgy gondolják, hogy a 4G szolgáltatás elterjedése után többet érhet részesedésük.