BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

demonstráció

05.
31.
17:42

A fenyegetések ellenére is tüntettek a mentősök

\"Elég volt\" - szlogennel mintegy 200 mentős demonstrált szerda délután Budapesten az Országos Mentőszolgálat Markó utcai központja előtt tisztességes bért és munkakörülményeket, társadalmi megbecsülést követelve. A Magyarországi Mentődolgozók Szövetsége (MOMSZ) által szervezett tiltakozáson a mentősök mellett kiállt négy társszakszervezet is: a Kéményseprők Országos Szövetsége, az 5.12 Tiszta Egészségügyért Szakszervezet, a Független Egészségügyi Szakszervezet és az Autonóm Területi Szakszervezet.

Szerző(k):
Szepesi Anita