Nagy bajba került a debreceni repülőtér
A többségi tulajdonos, debreceni önkormányzat jövő heti testületi ülésén tárgyalják a repülőtér tavalyi gazdálkodását. Óriási a veszteség és a tőke elfogyott - írja az mfor.hu.
Nagy bajba került a debreceni repülőtér
A többségi tulajdonos, debreceni önkormányzat jövő heti testületi ülésén tárgyalják a repülőtér tavalyi gazdálkodását. Óriási a veszteség és a tőke elfogyott - írja az mfor.hu.
Kósa Lajos anyja kiszállt a disznótenyésztő cégéből
Március közepén eladta üzletrészét és kiszállt a sertéstenyésztéssel foglalkozó Méker Kft.-ből Kósa Lajos volt debreceni polgármester, egykori tárca nélküli miniszter, fideszes politikus 83 éves édesanyja – tudta meg a 24.hu.
Romló eredményekről számolt be a Debrecenbe tartó BMW
Sorban a kilencedik első negyedévi kiszállítási rekord mellett is jelentős eredménycsökkenést könyvelt el az első negyedévben a BMW AG személygépkocsi üzletága a várható uniós kartellbírságra elkülönített milliárdos összeg miatt.
Menesztették a népegészségügy emblematikus szakértőjét
Május 10-ével felmentették valamennyi egyetemi munkája és feladata alól a Debreceni Egyetemen a nemzetközileg is ismert és elismert népegészségügyi szakembert, Ádány Róza professzort, aki ezután be sem járhat az intézetbe – értesült a MedicalOnline.
Lakásdrágulás: már vidéken is van egymilliós négyzetméterár
Budapesten már nem számít újdonság,nak Debrecenben viszont mindeddig ismeretlen volt az újlakás-piacon az egymilliós négyzetméterár - számolt be a Világgazdaság.