BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

Debrecen

03.
02.
20:45

Újabb nagyszabású tervet lengetett be Palkovics

Létre kell hozni a Debrecen-Nyíregyháza-Miskolc-Szolnok tengelyű észak-magyarországi gazdasági övezetet, amely képes bekapcsolni a gazdaság, az oktatás, a kultúra, a turisztika és a sport területén megvalósuló fejlődésbe a határon túli területeket és azok lakosságát is - mondta Palkovics László innovációs és technológiai miniszter hétfőn Budapesten, az övezet létrehozását tárgyaló munkaértekezletet követően.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna