BUX 139987.90 0,26 %
OTP 45960 -0,02 %
header

Debrecen

04.
04.
16:58

Távoktatással tanítják a koronavírusos betegek ellátását a Debreceni Egyetemen

Speciális szimulációs szobában gyakorolják a Debreceni Egyetem (DE) orvosai, rezidensei és szakdolgozói, hogyan kell ellátni a koronavírus-fertőzött betegeket - közölte az egyetem sajtóirodája szombaton az MTI-vel. Az aneszteziológiai és intenzív terápiás tanszék e-learning képzésén a koronavírus járványra összpontosító intenzív ellátási protokollokkal és ajánlásokkal ismerkednek meg a szakemberek.

Szerző(k):
Szepesi Anita