BMW-gyár: Kósa már 10 ezer munkahelyről beszél
Az országnak és Debrecen városának is nagy siker a BMW-gyár építése - mondta Kósa Lajos, a térség fideszes országgyűlési képviselője az M1 csütörtök reggeli műsorában.
BMW-gyár: Kósa már 10 ezer munkahelyről beszél
Az országnak és Debrecen városának is nagy siker a BMW-gyár építése - mondta Kósa Lajos, a térség fideszes országgyűlési képviselője az M1 csütörtök reggeli műsorában.
Mikor készül el az első debreceni BMW? Kiderült!
A BMW új debreceni üzemében 2023 körül kezdődhet a termelés - írta a Stuttgarter Zeitung című német lap szerdán a német autógyártó társaságtól származó adatokra hivatkozva.
Debrecen örömmámorban - beindult a spekuláció a BMW miatt
Gyökerestől felfordult Debrecen élete a BMW keddi bejelentését követően. Az ingatlanárak egy nap alatt az egekbe ugrottak és egymást érik a befektetők a városi hivatalokban engedélyekre várva. Egyszerre négy szálloda építését kezdik el hamarosan és bővül a reptér is - tudta meg a Napi.hu.
Amerikai szál a BMW-beruházásban?
Lengyel sajtótalálgatások szerint az esetleges amerikai büntetővámok kivédése miatt építheti fel új gyárát a BMW Kelet-Közép-Európában.
Jelentős fejlesztéseket várnak a BMW-gyártól
A lakáspiacon kívül az ipari és kiskereskedelmi ingatlanoknál is fejlesztési cunami indulhat Debrecenben és környékén az oda települő BMW-gyár hatására. Az Otthontérkép adatai szerint akár 20-30 százalékkal is emelkedhetnek a lakásárak a következő két-három évben - írja az Otthontérkép.hu, amely a másik két magyar autóipari központot is megvizsgálva jutott erre a következtetésre.