Pénzeső hull Debrecenre
A magyar kormány 2030-ig mintegy 700-800 milliárd forint forrást biztosít debreceni fejlesztésekre - idézi Palkovics László innovációs és technológiai minisztert az MTI.
Pénzeső hull Debrecenre
A magyar kormány 2030-ig mintegy 700-800 milliárd forint forrást biztosít debreceni fejlesztésekre - idézi Palkovics László innovációs és technológiai minisztert az MTI.
Debreceni BMW-gyár: már eldőlt egy közbeszerzés
Az E.On Tiszántúli Áramhálózati Zrt. építheti ki a debreceni BMW-gyár áramellátását, nettó 3 milliárd 337 millió forintért. A hirdetmény közzététele nélküli tárgyalásos eljárás eredményét az ajánlatkérő Debreceni önkormányzat tette közzé az uniós közbeszerzési közlönyben.
Matolcsy Györgyöt díszdoktorrá avatják
Doctor honoris causa címet kap a jegybank elnöke a Debreceni Egyetemtől - számolt be a Népszava. A hírt az egyetem megerősítette.
Ötszáz új munkahelyet létesített az FAG debreceni beruházása
Az FAG 25 milliárd forintból megvalósult új csapágygyára 500 új munkahelyet hozott létre Debrecenben, a beruházást a magyar kormány 3,16 milliárd forint vissza nem térítendő készpénztámogatással segítette - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a német Schaeffler csoporthoz tartozó vállalat új gyártócsarnokának átadó ünnepségén szerdán Debrecenben.
BMW-gyár: ekkorák lehetnek a fizetések
Miután felépül a BMW-gyár Debrecen határában, akár 6-15 százalékkal is megemelkedhetnek a térségben a fizetések. Akár 400-450 ezer forintot is kaphat majd egy pályakezdő mérnök, de a tapasztaltabbak fizetése is versenyképes lesz - derül ki a Hays Hungary mérnöki toborzó csapatának elemzéséből, amit az Autopro.hu kérésére készítettek.