Emelkedés után kétesélyes nap jön a tőzsdéken
Vegyes kezdésre lehet számítani csütörtökön az európai értékpapírpiacokon az előző napi erős zárás után - írja az MTI.
Emelkedés után kétesélyes nap jön a tőzsdéken
Vegyes kezdésre lehet számítani csütörtökön az európai értékpapírpiacokon az előző napi erős zárás után - írja az MTI.
Az olajár esik,a tőzsdék viszont emelkednek
Pozitív kezdés után nyereséggel zártak szerdán a főbb európai tőzsdeindexek.
A kínai hatóságok keménykedése európai vállalatokat is elért
Túlnyomórészt enyhe emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden, miközben a globális piacok keresik az irányt az erős vállalati beszámolók, a koronavírus-járvány újabb fellángolása, a kínai technológiai nagyvállalatokat fenyegető szigorú szabályozás és a lassuló amerikai gazdasági növekedés jellemezte környezetben - írja az MTI.
Zöldben zárt Nyugat-Európa
A globálisan kedvező hangulatban emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek hétfőn, a kockázatvállalási kedvet vállalati felvásárlási értesülések és erős gyorsjelentések támogatták.
Zöldben nyitott New York
Emelkedéssel nyitottak az irányadó New York-i tőzsdemutatók hétfőn, a kockázatvállalási kedvet fűtik az erős vállalati beszámolók, a további költségvetési gazdaságösztönző intézkedésekhez fűzött remények és a Federal Reserve döntéshozóinak a laza monetáris politikát támogató nyilatkozatai.