Elítélték a rákos betegeket átverő kuruzslót
Három év próbaidőre felfüggesztve egy év hat hónapos börtönbüntetést szabott ki a bíróság a kuruzsló álonkológusra, aki rákos betegeit lebeszélte a hivatalos terápiákról, amelyek helyett nagy dózisú, intravénás C-vitamin kúrát javasolt számukra - tudta meg a HírTV, amely az ítélethirdetésen forgatott.




