Brutálisan megnőtt a cukorbetegek száma - miben bíznak az orvosok?
Bár több mint 70 százalékkal nőtt a cukorbetegek száma Magyarországon az elmúlt másfél évtizedben, a súlyos szövődményes eseteké csökkent - mondta az InfoRádiónak a Magyar Diabetes Társaság elnöke. Jelenleg 772 ezren szenvednek diabéteszben.




