Az Ön gyereke is nyuszis kakaót iszik? Ez a hír érdekelni fogja!
Drasztikusan csökkenti cukorfelhasználását a Nestlé Európában. Magyarországon a közelmúltban dobták piacra az új Nesquik kakaóitalport, amely a korábbihoz képest 50 százalékkal kevesebb cukrot tartalmaz. A reggelizőpelyhekben is kevesebb lett a cukor.




