BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

cukor

08.
14.
12:23

A pálmaolaj miatt védekeznek az édességgyártók

Az elmúlt időszakban a fogyasztói visszajelzések alapján is egyre több gyártó és boltlánc dönt úgy, hogy felhagy a pálmaolaj használatával a termékeiben. Sőt már a Tudatos Vásárlók Egyesülete is felszólította erre a cégeket. A legtöbb helyről pozitív visszajelzést kaptak, de van, aki nem tud változtatni, vagy ha megteszik, azzal a fogyasztó jár rosszabbul. Legalábbis ezt állítja a Magyar Édességgyártók Szövetsége, amelyik még a migrációval is érvel.

Szerző(k):
Szabó Dániel