Koronavírus: üzentek a cukorbetegeknek
Fontos, hogy minél több cukorbeteg otthon maradjon és folytassa a tablettás, illetve az inzulinos kezelést, valamint ellenőrizzék vércukor szintjüket - hívta fel a figyelmet Kempler Péter, a Magyar Diabetes Társaság elnöke, a kormány Facebook-oldalán közzétett videójában.




