BUX 139160.86 -0,24 %
OTP 44960 0,09 %
header

cukor

07.
25.
17:26

Jó hírt kaptak a cukorbetegek

Január 1-jétől a közgyógyellátás részeként jelentős kedvezményekkel juthatnak hozzá az egyes típusú cukorbetegek a szöveti cukormérésre szolgáló szenzorhoz, a gyerekek ingyen; nagy is az érdeklődés az életminőséget és az anyagcsere-folyamatokat javító eszköz iránt - mondta Luczay Andrea, a Semmelweis Egyetem 1-es Számú Gyermekgyógyászati Klinikájának osztályvezető főorvosa az InfoRádiónak.

Szerző(k):
Domokos László