Rekord dőlt az amerikai tőzsdén is
Rekordmagasan zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói, reagálva arra, hogy az amerikai szenátusban döntés született a kormányzati finanszírozás folytatásáról - írta az MTI.
Rekord dőlt az amerikai tőzsdén is
Rekordmagasan zártak hétfőn a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói, reagálva arra, hogy az amerikai szenátusban döntés született a kormányzati finanszírozás folytatásáról - írta az MTI.
Csúcs nap volt a magyar tőzsdén
Történelmi csúcson zárt hétfőn a BUX és az OTP árfolyama. A részvénypiac forgalma meghaladta a 22 milliárd forintot.
Csúcsot döntöttek az amerikai részvényindexek
Pozitív kezdéssel és folyamatos emelkedéssel újabb rekordon zártak pénteken az amerikai tőzsdeindexek.
A Nasdaq 7000 pont felett zárt
A technológiai papírok vezetésével emelkedéssel zártak a New York-i tőzsdék kedden.
Új szövetségest kapott a magyar kormány
Az új lengyel miniszterelnök megjelenése az EU december közepi csúcsértekezletén Orbán Viktort erősítette - véli egy lengyel elemző, aki szerint Mateusz Morawiecki csetlése-botlása éles fénybe helyezte mennyivel ügyesebben járja az uniós pávatáncot magyar kollégája.