Rendkívüli ülést tartanak Budapesten a visegrádiak
Rendkívüli kormányfői találkozót tart csütörtökön Budapesten a négy visegrádi ország. Az informális megbeszélés célja összehangolni a cseh, a lengyel, a magyar és a szlovák álláspontot a közös jelöltekről a legfőbb európai uniós vezetői tisztségekbe - számolt be a Lidové Noviny című cseh lap értesüléséról az MTI. A lengyel kormányszóvivő megerősítette a hírt.




