Csehországban nagy a baj, de tüntettek a járványvédelmi intézkedések ellen
A cseh kormány koronavírus-járvány elleni óvintézkedéseinek megszüntetését követelték szerda délután Prágában a civil szervezetek áltak összehívott tüntetések résztvevői - írja az MTI. Csehországban viszont az elmúlt hetekben nagyon hevesen tombol a járvány, ezért lépett a kormány.




