Koronavírus: Csehországot követi Magyarország?
Csehországban a hét végén továbbra is gyorsan nőtt az új koronavírus-járványban elhunytak száma, míg az igazolt fertőzések számának növekedése az utóbbi napokban lelassult - írja az MTI tudósítója. A belügyminiszter szerint a november 20-ig érvényes szükségállapotot újra meg kell majd hosszabbítani.




