Kezdődik a norvég-magyar visszavágó a civil pénzekért
A magyar kormány most tárgyal Norvégiával a a Norvég Civil Alap 6,5 milliárdnyi támogatási forrásának elosztásáról. Ha minden az eddigiek szerint alakul, az összeg jelentős része kormánykritikus szervezetekhez kerülhet. A magyar kormány pontosan ezt szeretné megakadályozni - számolt be a Magyar Narancs.




