Nagy változásoknak vagyunk tanúi - ezekkel mindenki jól jár
Az elmúlt évtizedek környezeti szemléletformálása, úgy tűnik, megtette hatását, és ma már szinte hetente hallunk olyan vállalásokról – legyen szó cégekről, közszféráról vagy magánszemélyekről –, amelyek jelentősen csökkentik a környezet terhelését. Eljutottunk oda, hogy ma már ciki arra hivatkozni, hogy az egyéni hozzájárulás annyira láthatatlan a globális terheléshez képest, hogy már meg sem éri belekezdeni.




