Sikerről beszél Brüsszel, Orbán Viktor és Olaf Scholz is, csak semmi fontosat nem ért el senki
Egy nagyon felvizezett, mindenkinek semmilyen megállapodásra jutott az Európai Unió a földgázárak szabályozásáról és az ellátásbiztonság megteremtéséről. Miközben mindenki azzal számol, hogy a Gazprom minden gázszállítást leállít, félmegoldásokról döntöttek a tagállamok. Senki nem jár rosszul, de a problémák részleges kezelésénél több kell – adtak kontextust a Napi.hu-nak uniós szakértők.




