Nagyot estek a tőzsdeindexek szerdán
Négy százalék körüli mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán, az amerikai indexek pedig 4 százalék feletti veszteséget értek el.
Nagyot estek a tőzsdeindexek szerdán
Négy százalék körüli mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán, az amerikai indexek pedig 4 százalék feletti veszteséget értek el.
Vörösben kezdhet Európa
Indexveszteségre lehet számítani szerdán az európai tőzsdék nyitásakor a vírusjárvány várható amerikai súlyosbodása miatt - írja az MTI.
Pozitív kezdés az európai tőzsdéken
Indexemelkedéssel indult a kereskedés kedden a főbb európai értékpapírpiacokon - írja az MTI.
Pluszban zártak az európai tőzsdék
Pluszban zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön - írja az MTI.
Újra vörösbe fordul Európa
Csökkenésre lehet számítani csütörtökön a főbb európai értékpapírpiacokon.