Frankfurt kivételével zöldben zártak a nyugat-európai indexek
Az előző napi erős veszteségek után emelkedéssel zártak pénteken a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek, amelyek így is a legrosszabb hetet tudhatják maguk mögött azóta, hogy a koronavírus-járvány miatti eladási hullám március második felében rég látott mélységekbe taszította az árfolyamokat.



