Csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek
Negatív kezdés után indexcsökkenéssel fejezték be a pénteki kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok.
Csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek
Negatív kezdés után indexcsökkenéssel fejezték be a pénteki kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok.
Csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek
Négy nap emelkedés után csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön, a befektetők profitot realizáltak a a héten felülteljesítő banki és energetikai vállalatokon, Londonban pedig a font erősödése és az osztalékszelvény nélküli kereskedés húzta lefelé az árfolyamokat - írja az MTI.
Pluszos nap volt Európában
A többségében gyenge kezdés után nagy nyereséggel zártak szerdán a főbb európai értékpapírpiacok - írja az MTI. Az európai zárást követően a tengerentúlon is a pluszos zónában jártak a vezető indexek.
Nem ez lesz a tőzsdék nagy napja
London kivételével csökkenéssel indult a kereskedés a főbb nyugat-európai részvénypiacokon szerdán. Budapesten stagnálás látszik.
Jó a hangulat a nyugati tőzsdéken
A nagy nyugat-európai tőzsdéken meredeken emelkednek a mutatók. Pluszban nyitottak az irányadó New York-i tőzsdeindexek is kedden.