Bezöldülhet Európa hétfőn
Emelkedéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai részvényindexek hétfőn - írja az MTI.
Bezöldülhet Európa hétfőn
Emelkedéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai részvényindexek hétfőn - írja az MTI.
Szabadságra mentek a befektetők - alig történt valami a BÉT-en
Nagyon alacsony volt az aktivitás a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) és átlag alatti forgalommal zárt a részvénypiac - mondta Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője az MTI-nek. A vezető nyugat-európai tőzsdeindexek ugyanakkor emelkedtek, az amerikai mutatók pedig történelmi csúcsokon járnak.
Veszteséges zárás az európai tőzsdéken
Gyenge kezdés és átmeneti erősödés után indexveszteséggel fejezték be a keddi kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok.
Vörösbe fordulhat Európa
Csökkenéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai részvényindexek kedden, a hangulatot szerte a világban rontja az amerikai-kínai feszültségek éleződése.
Vegyesen zárt Európa
Vegyesen, többségében indexemelkedéssel fejezték be a hétfői kereskedési napot a főbb európai értékpapírpiacok - írja az MTI.