Vegyesen nyitott Európa
Vegyesen nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok kedden, majd a kereskedés első perceiben lefelé vették az irányt a vezető indexek.
Vegyesen nyitott Európa
Vegyesen nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok kedden, majd a kereskedés első perceiben lefelé vették az irányt a vezető indexek.
Zöldben nyitott Nyugat-Európa
Pluszban kezdték a kereskedést a főbb európai tőzsdék.
Már negyedik napja emelkednek az európai tőzsdék
Pozitív kezdés után a gazdasági fellendülés megindulása reményében csütörtökön már sorban a negyedik kereskedési napot fejezték be nyereséggel a főbb európai értékpapírpiacok - írja az MTI.
Draghi jót tett a milánói tőzsdével
Túlnyomórészt emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek szerdán. A részvénypiacok közül kiemelkedik Milánó, ahol megugrottak az árfolyamok arra a hírre, hogy Mario Draghi, az Európai Központi Bank volt elnöke alakít új egységkormányt Olaszországban - írja az MTI.
A pozitív nemzetközi hangulat ráragadt Budapestre is
A pozitív nemzetközi hangulatnak köszönhetően a magyar részvényindex is erősödött, elsősorban a Mol és az OTP jó teljesítményének hatására - mondta az MTI-nek Bosnyák Zsolt, az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője.