Mészáros Lőrinc cégeit 50 millió forintra büntette az Energiahivatal
A hivatal szolgáltatásminőségi hiányosságok miatt szabott ki tetemes bírságot.
Mészáros Lőrinc cégeit 50 millió forintra büntette az Energiahivatal
A hivatal szolgáltatásminőségi hiányosságok miatt szabott ki tetemes bírságot.
Szlováktalanság miatt kapott félmilliós büntetést egy dunaszerdahelyi lángosos
Hibásan volt beállítva egy vállalkozó pénztárgépe, a kiállított nyugtán nem szerepelt egy kötelező jel. A hatóságok hajthatatlanok voltak, jogsértésnek minősítették az esetet.
Bünteti magát az állam: lecsapott a közmédiára az NMHH, ennyit kell fizetniük
Az NMHH Médiatanácsa jogsértő módon közzétett társadalmi célú reklámok okán megbírságolta a közszolgálati médiaszolgáltatót.
Vitézy Dávid máris üzent a gyorshajtóknak, van mitől félni
Az Ausztriában kialakított szabályokhoz hasonlóan járhatnak el majd itthon is a gyorshajtókkal szemben. Akár az autóelkobzás is jöhet.
Huszonötezer forintra büntetették a közmédia egyik vezetőjét, aki jogtalanul reklámozta a nemzeti konzultációt
A társaság 1,8 millió forintot büntetésben részesült.