Nagy változás jön hétfőn Budapesten
Változik a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX összetétele: a BUX indexkosárba új részvényként a Konzum és a Waberer’s kerül be szeptember 18-án, hétfőn.
Nagy változás jön hétfőn Budapesten
Változik a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX összetétele: a BUX indexkosárba új részvényként a Konzum és a Waberer’s kerül be szeptember 18-án, hétfőn.
Mínuszban zárt Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 72,56 pontos, 0,42 százalékos csökkenéssel, 17 310,39 ponton zárt hétfőn.
Kiveszik a BTel-t a BUX és a BUMIX indexből
Kikerülnek a Business Telecom (BTel) részvényei a BUX és a BUMIX indexből november 21-én, a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) vezérigazgatója az index bizottság javaslatára azért döntött így, mert a társaság sorozatosan megszegte a tájékoztatási kötelezettségeit - közölte a BÉT pénteken a honlapján.
Pluszban zárt Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 18,97 pontos, 0,11 százalékos emelkedéssel, 17 456,56 ponton zárt csütörtökön.
Felülvizsgálta a BÉT a BUX és BUMIX indexkosarat
A BUX változatlan maradt, viszont a BUMIX kosárból egy részvény kikerült, egy pedig bekerült abba, az Index Bizottság előterjesztésére. A Katona Zsolt vezérigazgató által elfogadott döntés a BÉT honlapján jelent meg pénteken.