Koncesszióba került a szófiai repülőtér működtetése
A szófiai nemzetközi repülőteret 35 éven át a Meridiam vagyonkezelő vezette konzorcium működteti, az erről szóló megállapodást szerdán írta alá a bolgár közlekedési miniszter a francia Meridiam céggel. A konzorciumnak tagja még a Munich Airport reülőtér-üzemeltető és a Strabag osztrák építőipari cég - írja az MTI.




