BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

budapest_airport

07.
10.
12:18

Nagy Márton: Semmi hasznunk nincs abból, hogy ennyi repülő halad át a magyar légtéren

A fogyasztóvédelmi eljárások befejeztét sürgeti a kormány, továbbá mérlegelik a légtérhasználati díj növelését annak érdekében, hogy ne legyen ekkora terhelés a magyar légtéren – mondta el Nagy Márton az Economx kérdésére egy szerdai sajtótájékoztatón. A nemzetgazdasági miniszter leszögezte, a díjemelés nem érintené a hazánkba utasokat szállító járatokat.

Szerző(k):
Balatoni Lilla