Négy embert őrizetbe vett a rendőrség egy MNB-feljelentés ügyében
Négy embert vettek őrizetbe az MNB feljelentése nyomán csütörtökön sikkasztás gyanúja miatt indított eljárásban - közölte a rendőrség a honlapján.
Négy embert őrizetbe vett a rendőrség egy MNB-feljelentés ügyében
Négy embert vettek őrizetbe az MNB feljelentése nyomán csütörtökön sikkasztás gyanúja miatt indított eljárásban - közölte a rendőrség a honlapján.
Óriásit bakizott a Fidesz a Buda-Cash-botrányban
Fideszes politikusok több nyilatkozatban is megpróbálták összemosni a mostani Buda-Cash-botrányt a kilencvenes évek hírhedt csalásával, a Globex-üggyel.
Orbán börtönbe zárná a Buda-Cash vezéreket
Sürgősen körül kell nézni az összes brókercégnél, mindent ellenőrizni kell, és \"ki kell takarítani ezt az istállót\" - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Buda-Cash-ügyről szólva pénteken a Kossuth Rádió 180 perc című műsorában.
Buda-Cash-ügy: Pénteken már nem kereskedhet a tőzsdén a cég
A Buda- Cash pénteken már nem kereskedhet a tőzsdén, a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) vezérigazgatója március 6-i hatállyal szüntette meg a cég kereskedési jogát - adta hírül a BÉT.
Itt az újabb államosítási tipp
Kaposvár fideszes országgyűlési képviselő azt javasolja, hogy a jövőben a Magyar Államkincstár legyen az önkormányzatok számlavezetője.