BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

buda-cash

03.
03.
19:25

NGM: szigorítanák a befektetési vállalkozások bírságolását

A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) a Buda-Cash ügy után olyan törvényjavaslat benyújtására készül a jegybankkal is egyeztetve, amely alapján szigorítanánk a bírságolási szabályokat, vagyis a felügyelet nagyobb bírságokat is kiszabhatna, ami erősítené a bírságolás elrettentő erejét, valamint pontosítanák a jó üzleti hírnév fogalmát is – közölte a tárca.

Szerző(k):
MTI-Eco