Hasít az arany
Vegyesen zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán.
Hasít az arany
Vegyesen zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán.
Kezd visszaerősödni az arany
Sok mozgás nem volt a nyugat-európai piacokon, ugyanakkor erőteljes emelkedésnek indult az arany ára.
Drágul az olaj és a gáz - mi lesz még itt?
Pluszban zártak a nyugat-európai piacokon, főként az EuroStoxx50 erősödött, de a Brent olajfajta is drágult.
Csökkent a gázár, pozitívan zárt Nyugat-Európa
Erősödéssel fejezték be a pénteki kereskedést a vezető európai értékpapírpiacok.
Jön a Mol és az OTP nagy napja
A magyar gazdaság jókora csalódást okozott az első negyedévben, de hogy ment a csúcscégeinknek? Pénteken kiderül: jelent a Mol és az OTP az első háromhavi teljesítményéről.