Jó zárást könyveltek el az európai tőzsdék
Emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék, az arany is visszafogottan teljesített.
Jó zárást könyveltek el az európai tőzsdék
Emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék, az arany is visszafogottan teljesített.
Lubickol az arany a pánikhelyzetben
Szinte biztos, hogy már az idén meglesz az ötezer dolláros álomhatár. Tegnap még az volt a hír, hogy az unciánkénti ára elérte a 4250 dollárt, és nem telt el 24 óra, már 4378 dollár felett áll a jegyzés.
Az arany megállíthatatlan, újra áttörte az üvegplafont
Vegyesen zártak a nyugat-európai tőzsdéken, de az arany tovább menetelt előre.
A feszültségek miatt a befektetők már csak a biztonságot keresik
Többségében indexcsökkenéssel zártak az európai tőzsdék. A befektetők elsősorban a biztonságot keresték, ezért a defenzív szektorok indexei, köztük a távközlés, az ingatlanok és a közművek felülmúlták a többi szektort.
Csúcstámadás után lecsorgott az arany
Nagyrészt csökkenéssel zártak a nyugat-európai tőzsdék. Az arany és a Brent olaj sem teljesített jól.