A Daimlernél nem találtak magas emissziós értékeket
A Daimler német autógyár átment a hazai szövetségi közlekedési felügyelet, a Kraftfahrt-Bundesamt (KBA) a Volkswagen dízelbotrányát követően elvégzett emissziósérték-vizsgálatain - közölte a Daimler vezérigazgatója a Welt am Sonntag című lapnak adott interjúban.




