Manchesterben és környékén elrendelték a legmagasabb készültséget
A brit kormány saját hatáskörében elrendelte a legmagasabb koronavírus-készültségi szint életbe léptetését Manchesterben és tágabb környékén is, miután erről nem sikerült a helyi vezetéssel megállapodásra jutni - írja az MTI Boris Johnson miniszterelnök bejelentése nyomán.




