Újabb utak épülnek a debreceni BMW-gyárhoz
A Debrecen Észak-Nyugati Gazdasági Övezet- azaz a BMW-gyár - környékén lévő utak és vezetékek kiépítésére írt ki pályázatot a város.
Újabb utak épülnek a debreceni BMW-gyárhoz
A Debrecen Észak-Nyugati Gazdasági Övezet- azaz a BMW-gyár - környékén lévő utak és vezetékek kiépítésére írt ki pályázatot a város.
Brutális szelekció indulhat az autóiparban
Nagyon durva visszaesést élt meg a harmadik negyedévben az autóipar, az eladások legfeljebb 2022-re térhetnek magukhoz. Jövőre jöhet a nagy ébredés és brutális szelekció indulhat az iparágon belül - vélik az Ernst & Young szakértői.
Fájdalmas hírt közölt a BMW
Veszteséggel zárta az idei második negyedévet a BMW konszern, tizenegy éve az első alkalommal, a vezetés azonban a járványvédelmi korlátozások miatt világszerte beszűkült autópiaci forgalom mellett is bizakodóan tekint az év második fele elé a cég honlapján szerdán publikált eredmény beszámoló alapján - írja az MTI.
Újabb hírek a debreceni BMW-gyártól: visszavonták az egyik tendert
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata visszavonta egyik, a Debrecen Észak-Nyugati Gazdasági Övezethez (ez a majdani BMW-gyár területe) kapcsolódó infrastruktúra tendert, amelyben - egyebek mellett - útépítés is szerepel.
Nagyot estek a BMW eladásai
A BMW eladásai 25,3 százalékkal csökkentek éves szinten az idei második negyedévben, különösen Európában és Amerikában volt nagy a visszaesés, Ázsiában viszont sikerült növelni az értékesítést.