Jó hír jött az EU-ból
Tavaly decemberben 2011 áprilisa óta a legmagasabb szintre emelkedett az euróövezet feldolgozóiparának a teljesítménye a londoni IHS Markit gazdaságkutató intézet hétfőn közzétett beszerzésimenedzser-indexének (BMI) tanúsága szerint.




